AYEN Hakkımızda

TEMİZ BİR DÜNYA İÇİN YENİLENEBİLİR ENERJİ

Firmamız, hakim ortaklığı Aydıner İnşaat A.Ş.’ye ait ve % 15,01’i halka açık olan AYEN Enerji’nin grup şirketidir. Aydıner İnşaat A.Ş. Mehmet AYDINER’in öncülüğünde kardeşleri Turgut AYDINER ve Turhan AYDINER’le birlikte 1969 yılında inşaat faaliyetlerine başlamıştır.

1982’ye kadar Kollektif şirket statüsünde olan kuruluş, 1982’de Anonim Şirkete dönüşmüştür. Aydıner İnşaat A.Ş., bağlı kuruluş ve iştirakleri ile inşaat, sanayi, enerji, ticaret, turizm, tarım ve gıda alanlarında faaliyetleri başarı ile sürdürmektedir.

Firmamız,  2004 yılında Elektrik Enerjisi Toptan Satış Lisansı’nı Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu‘ndan tahsis etmiştir. Müşterilerine en uygun şartlarda kaliteli hizmet vermek ve uzun vadeli birliktelik oluşturmak şirketimizin temel ilkeleridir.

Ayen Elektrik Ticaret A.Ş. , Enerji piyasasında güvenli, kaliteli ve uzun ömürlü ticaretler ile sektörün tercih edilen firmalarının önünde gelmek hedefinde olup, kanun ve mevzuatlara en hassas şekilde riayet eden,  müşteri memnuniyeti için gerekli tüm teknik ve insan gücü donanımlarını kullanan, endişeye ve soru işaretlerine yer bırakmayan bir hizmet anlayışı ile çalışan, üretim portföyündeki yenilenebilir enerji yüzdesel payını arttırarak en düşük maliyetle müşterilerine enerji tedarik etmeyi amaçlamaktadır.

Müşterilerin yük ve tüketimleri analiz edilerek, ihtiyaçlarına ve özel durumlarına uygun alternatif çözüm paketleri oluşturulmaktadır. Şirketimiz müşterilerini, mevzuatlar ve serbest piyasada elektrik enerjisi alım satımı konularında bilgilendirmekte, serbest piyasadan yararlanmaları hususunda gerekli desteği vermektedir.

FARKLIYIZ ÇÜNKÜ ;

Aklınızı karıştıracak teklifler sunmayız.

Maliyetlerinizi deneyimli ekibimiz ile analiz ederek sizlere en uygun teklifi çıkarırız.

Mali bilançolarımız ve finansal raporlarımız KAP ortamında halka acık şekilde bulunmaktadır.

Tedarik ettiğimiz enerji birçok kaynaktan oluşmakta olup bu nedenle sektördeki olumsuz dalgalanmalardan minimum etkileniriz ve müşterimize olumsuzlukları yansıtmayız.

Operasyonel gücümüzün farkındalığı ile portföyümüze belirli miktarda müşteri alırız, ilgilenemeyeceğimiz seviyeye gelince ya dururuz ya da operasyon gücümüze takviye yaparız.

Sürekli ulaşabileceğiniz konusunda deneyimli yetkili personelimiz sizlere hizmet sunar sektörden bihaber Çağrı Merkezi elemanları ile değerli vaktinizi boşa harcatmayız.

Kanunlar ve yönetmelikler firmamız için çok önemlidir, ticari avantaj elde etmek için uygunsuz ya da riskli işlemler yapmayız.

Bayilerimiz ve alt bayilerimiz enerji piyasası konusunda yeteri kadar bilgiye sahiptirler.

Sözleşmelerimiz anlaşılır olup satış yetkililerimiz tarafından detaylıca sizlere sunulur.

Sektörde meydana gelen olumlu gelişmelerde öncelikle şirket içinde müşteriye verilecek fayda araştırılır, siz bizleri aramadan bizler size faydalar ile ilgili geri dönüş yaparız.