SANAYİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN

Avantajlı tarifelerimizden birini seçerek fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Sabit İndirim Oranlı,

Mevcut bağlantı grubunuza göre enerji tedarik ettiğiniz TEDAŞ tarife grubunuz üzerinden verilecek iskonto ile sunulan pakettir. TEDAŞ tarifelerinde meydana gelecek değişiklikler iskonto oranınız sabit kalmak koşulu ile birim fiyata birebir yansıtılmaktadır.  Maliyet hesaplarınızı TEDAŞ aktif enerji satış bedeline göre planlıyorsanız avantajlı bir pakettir.


Gaz Tarifesine Bağlı,

Sunulan aktif enerji satış fiyatı yalnızca BOTAŞ’ın resmi internet sitesinde açıkladığı birim fiyatlara endekslidir. Doğalgaz birim fiyatı dışında hiçbir unsur elektrik birim fiyatınızı değiştirmeyecektir.( Sistem Kullanım Bedeli hariç )


Spot Piyasaya Bağlı,

Gün Öncesi Piyasa olarak adlandırılan TEİAŞ tarafından yönetilen ve saatlik olarak oluşan ( Piyasa Takas Fiyatı ) fiyatlar üzerinden hesaplanan pakettir. Sayaçlarınızın ay sonunda okunan saatlik değerleri ile piyasada oluşan fiyatlara sözleşmede beyan edilen kar marjının ilavesi ile birim fiyatınız oluşur. Paketin üst sınırı TEDAŞ tarife birim fiyatınızdır,%0-40 arasında piyasa koşularına göre kar etme durumunuz vardır.


Sabit Fiyat Garantili,

Sunulan aktif enerji satış fiyatının sözleşme sonuna kadar geçerli olduğu pakettir. Değişim yalnızca Dağıtım Bölgelerinin Sistem kullanım bedellerini oluşturan kalemlerde oluşan farklılıklarda fatura kümülatif birim fiyatını değiştirmektedir. Tarifeye Endeksli Paket’ten farkı piyasadaki fiyat dalgalanmalarından sıfıra yakın etkilenme riskiniz vardır.